Zırhlı Araç Kiralama

ALZ Motors | Bünyemizdeki kiralık zırhlı araçlarımız...

Zırhlı Araç Kiralama

Türkiye’nin en kapsamlı araç kiralama şirketi olarak, kurulduğumuz günden bu yana onlarca müşteriye araç kiralama da kaliteli hizmet sunmanın bilincinde istihdam sağlamaktayız.

Zırhlı araç kiralama da firmamız pek çok rakibini geride bırakarak, sektör de öncülüğe sahip konumdadır.

Geniş araç filosuna sahip olan firmamız, sizlere güvenilir ve kaliteli araç kiralama için tüm çalışmalarını sürdürmektedir.

Zırhlı araçlarımız ile en donanımlı ve en yüksek güvenlikte seyahat etmek isteyen tüm bireylerin bizleri tercih etmeleri sayesinde, firmamız her daim sizlerin hizmetinde olmaktadır.

Yeni Kasa Zırhlı Araç Kiralama

Kurşun geçirmez zırhlı araçlarımız, sizlere güvenlik anlamında en yüksek alt yapıya sahiptir ve güvenilir bir ortam yaratarak sizlere yolculuklarınız da yardımcı olmaktadır.

Zırhlı araç kiralama şirketi olarak, bünyemizde oldukça geniş araç filosuna sahip olmakla beraber, Bmw, Ferrari, Range Rover, Hummer, Porsche, Mustang ve Mercedes marka otomobillerin kalitesini yaşamanız için sizleri de firmamıza bekliyoruz.

Dilediğiniz aracımızı renk ve modeline göre seçerek, yolculuklarınızın konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Şehir içi ve şehir dışı sürüş keyfini yaşamanız için sunulan hizmetlerimizden sizlerde dilediğiniz aracı seçerek kalite ve güvenli şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en kapsamlı araç filosuna sahip olan firmamız, siz değerli müşterilerine Zırhlı araç kiralama hizmeti sunarak, güvenliğinizi de maksimum seviyelere ulaştırmayı ilke edinmiştir. Sunduğumuz cazip fiyatlar ve konforlu araç seçeneklerinden dolayı sektör de ilk akla gelen araç kiralama şirketi olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Hergün yüzlerce kişiye sağladığımız bu eşsiz hizmet ile sizler de aileleriniz ile oldukça donanımlı ve güvenilir araçlarımızla seyahat etmek istemezmisiniz?

Maksimum Güvenli Seyahat

Firmamız kurulduğu andan itibaren yüksek güvenlikli Zırhlı araçlarını birçok devlet görevlilerine ve ünlü isimlere temin etmiş ve üst seviye de konfor ile seyahat etmelerine olanak tanımıştır.

Günlük, Haftalık, aylık veya dönemsel olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz.  Firmamız sizlere her zaman daha iyi hizmeti sunmayı amaç edinerek, araç filosunu da genişletmeye ve yenilemeye gayret göstermektedir.

Zırhlı araç kiralama ile olası tehlikeleri % 70 ‘e kadar indirebilir, maksimum güvenilir ortamlar yaratarak sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.

Yalnız bireysel değil, aileniz ve sevdikleriniz ile de çıkacağınız seyahatleri sorunsuz ve donanımlı araçlarımız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bizler alanında uzman kadromuz ile tüm araçlarımızın bakımını ve onarımı yaparak sizlere teslim ediyoruz. Seyahat halinde yaşanacak tüm problemleri engellemek adına gerekli önlemleri alarak, kiralama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yeni kasa araçlarımız ile dilediğiniz marka ve model aracı seçerken, araçlarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olmanızı sağlayacak müşteri ilişkilerimiz ile de sizleri bilgilendirerek, aklınız da hiçbir soru işareti kalmamasını sağlamaktayız.

Kaliteli Hizmet ve Geniş Araç Filosu

Firmamız araç kiralama en iyisidir, her daim en makul fiyatlar ve en donanımlı araçları sizler için bir araya getirmiş olup, aldığınız hizmetten memnun kalmanızı sağlamaktadır.

Ayrıca sertifikalı olan araçlarımız, Zırhlı araç seçenekleri ile de sizlerle buluşmaktadır. Kurşungeçirmez çelik ile kaplı ve araç altı bomba örtüleri ile kaplı olan bu araçlar da emniyetiniz bizlerin güvencesi altındadır.

Özel olarak iç dizayna sahip olan zırhlı araçlarımızı, tüm devlet bireyleri, bürokratlar, yüksek asgari personelleri, müsteşarlar ve sanatçı kişiler tarafından yoğun olarak ilgi görmekte ve kiralanmaktadır.

Zırhlı araç kiralama da sormak istedikleriniz için veya detaylı bilgiye sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklar ve alternatif araç seçeneklerinden birine sahip olabilir, yolculuklarınızı maksimum güvenlik ortamında sürdürebilirsiniz.

Geri Dön
Zırhlı Araç Kiralama