Vip Minibüs


TÜM ARAÇLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN >

VİP MİNİBÜS

Vip Minibüs

Vip Minibüs

Minibüs, kişi sayısı fazla olanlar için kullanılan geniş çaplı bir araçtır. Arkadaşlarınızla veya ailenizle gideceğiniz gezmelerde kullanmaya gereksinim duyduğunuz bu aracı, bir araba kiralama firması olarak size veriyoruz. Kiraladığınız minibüs ise sizde dilediğiniz kadar kalabiliyor. Seyahat ettikçe size rahatlığı yaşatan, vipminibus araçlarımızı istediğiniz zaman sadece iletişim aracılığıyla kiralayabilirsiniz. Geniş, lüks ve bir o kadar konforlu olan firmamızın minibüs çeşitleri de oldukça fazladır. Harika seçimler yapabileceğiniz araç filomuzdan kiralayacağınız minibüslerin ayrıcalıklı özellikleri de bulunmaktadır. Son derece rahat edeceğiniz bir gezi veya başka bir ihtiyaç için kiralamak istediğiniz minibüslerimizin özellikleri hakkında  istediğiniz zaman iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Verdiğimiz bu hizmeti siz müşterilerimize sağlamak için her gün imkanlarımızı daha da geliştirmekteyiz.

Vip Minibüs Araç Kiralama

Araç kiralama firması olarak verdiğimiz bu hizmette, müşteri memnuniyetini öncelikli tutmaktayız. Çünkü verdiğimiz hizmetlerin gelişmesini de müşterilerimize borçluyuz. Gün geçtikçe araç opsiyonlarımızın giderek farklılaşması, özel olarak kaliteli araçların filomuza eklenmesi, müşterilerimizin memnuniyeti içindir. Vip minibüs de kiralayabileceğiniz kaliteli arabalarla dolu araç filomuzda geniş araçlarda mevcuttur. Arkadaşlarınızla rahat bir gezi yapmak için minibüs kiralamak istiyorsanız, size bu hizmet ayrıcalıklı olarak sunan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Minibüs çeşitleri ile dolu firmamızda  dilediğiniz özelliklere uygun araç muhakkak bulunmaktadır. Walkswagen, karavelle gibi modeller de bulunan araç filomuzdan minibüs kiralamanız için iletişim hattımız daima aktiftir.

Vito Kiralama

Vito Kiralama

Vip Minibüs Çeşitleri

Kaliteli modellerle dolu araç filomuzda kiralayabileceğiniz birçok minibüs çeşidi bulunmaktadır. Vip minibüs kiralama da tercih edeceğiniz firmamızın araç çeşitlerinde, Mercedesvito, Walkswagen caravelle,mercedes viano ve Mercedes sprinter gibi araç modelleri mevcuttur. Bu araçlar oldukça konforlu ve kaliteli özelliklere sahiptir. Ses sistemi ve kliması olan minibüs çeşitlerimiz, siz müşterilerimiz için daima hazır ve bakımlı haldedir. Hizmeti en kaliteli şekilde veren firmamız, işinde yıllara dayanmış tecrübeye sahip çalışanlarla faaliyet göstermektedir. Siz müşterilerimize hizmet hakkında tüm bilgileri aktaran ve araç seçeneklerini sunan çalışanlarımız araçların özelliklerinden de bahsetmektedir. Sizlere son derece sıkıntısız verdiğimiz bu hizmetten yararlanmak için ise iletişim numarası ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Minibüs Transfer

Uzun bir yolculuk yaptınız ve gitmek istediğiniz yere transfer aracı ile ulaşmak istiyorsunuz. Bunun için firmamızın araçlarından birini kiralayarak yolunuza devam edebilirsiniz. Vip minibüs çeşitleri de bulunan araç firmamızda verilen kiralama hizmeti için 7\24açık iletişim hattımızla irtibata geçmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuzun ardından size uygun araç ayarlanmakta ve tarafınıza verilmektedir. Gideceğiniz otel, şirket veya ev hiç fark etmez kolay ulaşım sağlamak için firmamızın birbirinden güzel, konforlu ve lüks araçlarından kiralayabilirsiniz. Vip minibüs ihtiyacınızısize en iyi şekilde sağlayan firmamız, kiralama ücretleri konusunda da bütçenize uygundur. Ücretler kiralama sürenize ve tercih ettiğiniz  modele göre değişmektedir.  Araç kiralama firması olarak yine de her müşterimizin maddi durumuna uygun arabalar kiralayabilmekteyiz. Kiralama da pürüzsüz bir hizmet veren firma çalışanlarımız, araç kiralama işinden önce size fiyatlar hakkında bilgi vermektedir. Ardından size de uygun düşerse kiralama işlemine geçilmektedir. Kiralamanın ardından ise aracın sizde kalacağı süre bittikten sonra geri alınmaktadır. Hizmetin her aşamasında siz müşterilerimize sunduğumuz bu kaliteli hizmet için istediğiniz zaman iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz bu hizmet  her gün sağlanabilmektedir. Yapmanız gereken yalnızca iletişime girerek hizmet isteğinde bulunmaktır. Hizmet isteğinizin üzerine ise size derhal bir araç kiralanmaktadır ve tarafınıza teslim edilmektedir.  Firmamız siz müşterilerimiz için her gecen gün imkânlarını daha da artırmakta ve hizmeti daha kısa sürede sağlamaktadır.

Araç Özeti
Tarih
Kategorisi
Araç Kiralama
Derecesi
51star1star1star1star1star
Geri Dön
Vip Minibüs