Minibüs Kiralama


TÜM ARAÇLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN >

Minibüs Kiralama

İstanbul Kiralık Vito

İstanbul Kiralık Vito

Ulaşım sorunu ile karşı karşıya kalan ya da belli bir lokasyona ulaşım sağlayabilmek için toplu taşıma aracına ihtiyaç duyan müşterilerimiz için minibüs kiralama hizmeti vermekteyiz. Tur, gezi ya da farklı bir noktaya ulaşım sağlama ihtiyacı olan; ancak aracı bulunmayan kişiler genellikle toplu taşıma alanında büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Özellikle şehirlerarası mesafelerde bu durum çok daha büyük sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Dönemsel olarak gezi ya da tur düzenleyen, yakın çevresi ile sosyal aktiviteler planlayan kişilere ya da firmalara temin sağlayan firmamız konforlu araçları ile en üst seviyede hizmet sunmaktadır. Prensipli ve disiplinli olarak faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde müşterilerimizin memnuniyeti de daima ön planda bulunmaktadır. Araçların bakımları düzenli olarak yapılırken müşterilere en kaliteli ve konforlu olan araçları teslim etmekteyiz.

Konforlu Araçlar

Minibüs kiralama hizmeti verdiğimiz firmamızda farklı markalar ve bu markalara bağlı lüks modeller de bulunmaktadır. Kapasitesi yüksek olan ve yolcu güvenliğini maksimum düzeyde sağlayan firmamız, aynı zamanda sunmuş olduğu konfor ile de ön plana çıkmaktadır. Yaz ya da kış aylarının olumsuz hava şartlarını da göz önünde bulundurarak müşterilerimize araç temini sağlamakta ve araçlarımızın tüm bakımlarını da periyodik olarak sağlamaktayız.

Araçlarımız ile seyahat eden yolcular varacakları lokasyona son derece konforlu bir şekilde ulaşmakta ve güvenlik konusunda da hiçbir olumsuz faktör ile karşı karşıya kalmamaktadır. Özellikle çocuk yolcuların güvenliği için gerekli tüm önlemler de fazlası ile alınmaktadır.

Periyodik Bakım

Minibüs kiralama konusunda öncü olan firmamız, yolcuların güvenliği ve rahat bir yolculuk geçirebilmesi için tüm hazırlıkları gerçekleştirmekte ve araçların teslimatını hazırlıklar tamamlandıktan sonra sağlamaktadır. Lastik değişimi, motor bakımı, araçlara ait hijyen gibi pek çok konuda hassas bir şekilde çalışan firmamız düzenli olarak tüm işlemleri sağlamakta ve müşterilerin memnuniyetini daha da kazanmaktadır.

Seyahat esnasında yolcuların ihtiyaç duyabileceği pek çok ürün de yine araçlarımızda yer almaktadır. Bakımı yapılmamış ya da bakım zamanı gelmiş olan araçlar ise kesinlikle müşterilere teslim edilmemekte, müşterilerin güvenliği de göz ardı edilmemektedir.

Minibüs Kiralama

Minibüs Kiralama

7/24 Kiralama Hizmeti

Eğer yakın dostlarınız ile kaliteli bir tatil planı yapıyorsanız, kültür turu düzenlemek istiyor da rahat yolculuk yapabileceğiniz bir araç bulamıyorsanız minibüs kiralama hizmeti sunan firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçerek kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Zamanında teslimat yapan ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan firmamız kiralama alanında da en kaliteli hizmeti sunmakta ve müşterileri kesinlikle mağdur etmemektedir.

Uzun yıllardan beri sektörde varlığı ile bilinen firmamız son model araçları, araç güvenliği, konforu ve kalitesi ile de başarısını daim etmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Minibüs kiralama alanı dışında pek çok araç ile de hizmet sunmakta ve memnuniyet oranını daha da artırmayı hedeflemekteyiz. Araç kiralamak firmamız aracılığı ile gerçekten çok kolay! Siz de tatil planlarınızdan geri kalmak istemiyor, plan yaptığınız arkadaş ya da iş çevreniz ile kaliteli bir yolculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız vakit kaybetmeden araçlarımız ile yolculuk keyfini yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımız aracılığı ile bizlerle iletişime geçmek, prosedür detaylarını öğrenmek ve aracınızı teslim almak!

Konforlu bir yolculuk, bakımlı ve güvenlikli araçlar ile hat safhada yolculuk keyfinin yaşanabileceği tek adrestesiniz ve memnuniyetinizi bizlere bildirmeniz de yine firma olarak en büyük temennimiz. Uzun vadeli çalışma prensibimiz ile uzun yolculuklarda sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız!

Araç Özeti
Tarih
Kategorisi
Araç Kiralama
Derecesi
51star1star1star1star1star
Geri Dön
Minibüs Kiralama