Kurumsal Araç Kiralama


TÜM ARAÇLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN >

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Araç ihtiyacı, her geçen gün kendini çok daha fazla hissettirmektedir. Ulaşımın bu kadar önemli olduğu günümüzde donanımlı bir araç olmazsa olmazlar arasındadır. Binlerce araç çeşidi bulunmasına rağmen donanımsız araçlar sadece bir yere gitmeye yaramaktadır. Fakat kurumsal olarak çalışan firmalar, bir yere ulaşmaktan çok oraya nasıl ulaşıldığını önemsemektedir.

Oraya ulaşırken oldukça rahat ve konforlu seyahat her kurumsal firmanın gereksinimidir. Müşterilerine rahat bir deneyim sunmak adına, konforlu araçlara yönelen kurumsal firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Her kurumsal firma araç almak zorunda değildir. Önemli müşterilerinize kiralık araçlar ile hizmet vermeniz mümkündür. Firmamızın sunduğu hizmetlerden birisi olan kurumsal araç kiralama hizmeti yıllardan beri sorunsuz şekilde sunulmaktadır.

Kurumsal Araç Kiralama Ücretleri

Kurumsal araç kiralama ücretleri firmadan firmaya oldukça büyük değişiklikler gösterebilmektedir. Kurumsal araç kiralama için firmamızın uyguladığı fiyat politikası müşteri odaklıdır. Firmamız piyasanın en asgari fiyatlandırmasını uygulayarak daha geniş bir kitleye hitap etmeyi hedeflemektedir.

Firma olarak kurumsal araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız, firmamıza başvurabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana profesyonelliği ön plana koymuş olan firmamız, asla ciddiyeti ve disiplini elden bırakmamıştır. Firmamız her zaman profesyonel personeller ile çalışarak işinde öncü olmaya devam etmiştir.

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama Araç Seçenekleri

Araç kiralamada en önemli detaylardan birisi de istediğiniz aracı bulabilmenizdir. Firmamız bünyesinde bulundurduğu araç filosu ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına gece gündüz çalışmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan araçlar birçok kişiye hitap edecek türdendir. İhtiyacınıza en uygun aracı seçmek için firmamıza başvurabilir ve araç listesini öğrenebilirsiniz. Her araç farklı fiyata sahiptir. Bu sayede bütçe belirleyerek, bütçenize en uygun aracı seçebilirsiniz.

Firmamızın bünyesinde yer alan her aracın bakımları düzenli şekilde yapılmakta ve en özenli şekilde sahibini beklemektedir. Firmamız her kiralama hizmetinin ardından araçlarına temizlik yaptırmaktadır ve sizlere en temiz araçlar sunulmaktadır. Araçlarımızın içerisinde hiçbir şekilde pislik bulunmamaktadır. İşinde usta kişiler ile çalışan firmamız temizlik konusunda asla ödün vermemektedir. Firmamız bu konuda diğer firmalara örnek olmuş durumdadır.

 

 

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama Rezervasyon Sistemi

Kurumsal araç kiralama hizmetimizde karışıkların önlenmesi adına önceden araç talep edebilirsiniz. Önceden araç talep etmenizin birkaç artısı bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Karışıklıklar önlenir.
  • İstediğiniz aracı kolayca bulabilirsiniz.
  • Rezervasyon ile araçlarınız çok daha hızlı şekilde sizlere teslim edilir. Bunun asıl nedeni temizlik işlerinin çok daha önceden yapılıp aracın teslim hale daha erken getirilmesidir.

Rezervasyon ile ne ödeyeceğinizin farkında olursunuz ve zaman içerisinde oluşabilecek fiyat farkından muaf tutulursunuz.

Firmamızın sunduğu profesyonel hizmet, rezervasyon sistemini de beraberinde getirmiştir. Firmamız, kendisini bir sistemin üzerine oturtarak hiçbir müşterisini mağdur etmemeye özen göstermektedir. Firmamızın ana hedefi tamamen müşteri memnuniyetidir.

Bizler kurulduğumuz günden bu yana sadece müşteri memnuniyetini prensip edinerek, devamlı gelişmiş durumdayız. Firmamız için asıl kazanç asla para veya diğer maddi şeyler değildir. Tam aksine firmamız için en büyük kazanç, sizlerin beğenisi ve memnun kaldığı süredir. Firmamız bunun bilincinde çalışarak daima kendisini geliştirmiş ve filoya sürekli yeni elemanlar katmıştır. Günümüzde, bünyemizde bulunan araçların büyük bir çoğunluğu en son model araçlardan oluşmaktadır.

Sizlerin verdiği destek ile büyüyen firmamız, her zaman sizlere layık bir hizmet vermeye özen göstermektedir. Firmamız için kaliteyi her zaman sizler belirlemektesiniz. Sizlerden gelen istek doğrultusunda kendini geliştiren firmamız, her türlü görüş ve öneriye sonuna kadar açıktır.

 

 

Araç Özeti
Tarih
Kategorisi
Araç Kiralama
Derecesi
51star1star1star1star1star
Geri Dön
Kurumsal Araç Kiralama