İstanbul Skoda Superb Kiralama


TÜM ARAÇLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN >

İSTANBUL SKODA SUPERB KİRALAMA

İstanbul Skoda Superb Kiralama

İstanbul Skoda Superb Kiralama

Araç ihtiyaçlarını karşılamak için kiralık otomobil, zırhlı araç, lüks arabalar arayanlar tüm araç ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tek bir firma mevcut. Firmamız uzun yıllardır İstanbul’da hizmet veren kapasitesi dahilinde zırhlı araçlar, araçlara eklenecek özel sistemler bulunan onlarca çalışanıyla birlikte size daha iyi kiralama hizmetleri için canla başla çalışan bir araç kiralama şirketidir. Eğer sizde kiralık araçlara ihtiyaç duyuyorsanız geniş araç kapasitemiz, ilgili çalışanlarımızla zevkinize ve ihtiyaçlarınıza hitap edebilecek bir firma olduğumuza eminiz. İstanbul Skoda Superb kiralama sayemizde kolaylıkla yapılan işlemlerden yalnızca biri.

İstanbul Skoda Superb Kiralama Ayrıcalıklı Hizmetleri Nelerdir?

Kurumsal bir firma olarak başladığımız bu araç kiralama yolculuğunda ilk günden beri canla başla çalışıyor ve sizlere daha iyi araçlarla hizmet verebilmek için kendimizi geliştiriyoruz. İstanbul Skoda superb kiralama konusundaki hizmetlerimiz şunlardır:

Skoda Superb Kiralama

Skoda Superb Kiralama

  • Firmamız araç kiralama işlemlerinizi kolaylaştırabilmek için size randevu hizmeti sunuyor. Bizi telefonla arayarak ya da şirketimize gelerek ihtiyacınıza uygun zevkinize hitap eden bir araç seçebilirsiniz.  Rezerve ettiğiniz bu araç belirttiğiniz kiralama tarihinde sizin için ayrılacaktır. Böylelikle istediğiniz otomobil ulaşmanız çok kolay olacak.
  • İstanbul Skoda superb kiralama firması olarak sizlere sadece Skoda, passat vb. otomobiller kiralamıyoruz. Tesisimizde ayrıca zırhlı araçlar ve lüks araçlar da bulunmaktadır. Geniş araç seçeneklerimiz sayesinde otomobil seçerken hiç zorlnmayacaksınız.
  • Araç kiralama konusunda bizim firmamızı bir numaralı yapan bir diğer hizmetimizse; kiraladığınız araca çocuklarınızla kullanacaksanız çocuk koltuğu, yol bilgisine ihtiyacınız varsa navigasyon sistemlerinin eklenebilmesidir. Sizlere boş bir araç vermektense ihtiyaçlarınıza yönelik düzenlemeler yapılmış araçlar teslim etmekten gurur duyuyoruz.
  • İstanbul Skoda superb kiralama size sadece araç vermez aynı zamanda kullanacağınız araçtaki can güvenliğinizi de düşünür. Firmamızda bulunan tüm araçların periyodik bakımları yapılır ve muayene tarihleri aksatılmaz. Yolculuğunuzu tamamen güvenlikli araçlarda yaparsınız.
  • Kiraladığımız tüm araçların güvenliğinin yanında temizliğin de özen gösteriyoruz. Sıradan firmalarda yaşanan teslim alınan araçlardaki izmaritler ve yiyecek artıkları gibi sorunlar bizim firmamızda kesinlikle yaşanmaz. Çünkü teslim aldığınız her araç sizden önceki kullanıcıdan sonra temizlenir.
  • İstanbul Skoda superb kiralama firması olarak çalışanlarımızla her an aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve sizden güler yüzlü hizmetimizi eksik etmiyoruz. Çalışanlarımız araçlar konusunda uzman bilgisine sahip olduğu için asla eksik bilgilendirme yaşamazsınız.

 

Skoda Superb Kiralama

Skoda Superb Kiralama

İstanbul Skoda Superb Araç Kiralama Fiyatları Nasıldır?

Ayrıcalıklı araç kiralama hizmetlerimizi duyunca fiyat konusunda endişelenmiş olabilirsiniz. Ama hiç merak etmeyin İstanbul Skoda superb kiralama firması olarak sizden asla fahiş fiyatlar talep etmeyiz. Hizmetlerimizin fiyatları sabittir ve Türkiye’de bulunan birçok araç kiralama firmasına göre

uygundur. Fiyat skalamızda kiraladığınız aracın türüne göre değişen aralıklarda fiyatlar bulunmaktadır. Firmamıza araç kiralama süreniz ve kiraladığınız araç modeline göre bir ücret ödersiniz. Adil bir sitemle belirlenen fiyat skalası hiçbir müşterimizi mağdur etmez. Bir numaralı araç kiralama şirketi olarak sizlere kiraladığınız aracın türü ne olursa olsun aynı temizlik ve güvenlik hizmetlerini sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Hizmetlerimiz herkes için aynı standartlardadır.

İstanbul Skoda Superb Araç Kiralama Firması Müşterileri

Kurulduğumuz günden bu yana araç kiralama işlemlerinde gerek şirket gerekse bireysel olarak bizi kullanan tüm müşterilerimiz çalışmalarına bizimle devam edeceğini söylüyor. Müşteri memnuniyeti bizim firma olarak en önemli ilkemiz. Bu ilkemizin olumlu geri dönütlerini de tüm müşterilerimizden alıyoruz. Araç kiralama konusunda başka hiçbir firmada bulunmayan hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilir ve işlemlerinizi güvenlikle, temiz, son model araçlarla halletme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Araç Özeti
Tarih
Kategorisi
Araç Kiralama
Derecesi
51star1star1star1star1star
Geri Dön
İstanbul Skoda Superb Kiralama