İstanbul Passat Kiralama


TÜM ARAÇLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN >

İSTANBUL PASSAT KİRALAMA

İstanbul Passat Kiralama

İstanbul Passat Kiralama

Kısa ya da uzun süreli bir araca ihtiyacınız olduğunda İstanbul passat kiralama firması size ihtiyacınıza yönelik araçları tesis edebilir. Firmamız İstanbul’da kurulmuş olup passat, c200, Skoda superb gibi birçok farklı araçla hizmet vermektedir. Çeşitlerimiz sadece modelle de sınırlı değil lüks araçlar ve zırhlı araçlar da çoğu araç kiralama firmasında bulunmamasına rağmen firmamızla birlikte kiralanabilen araçlardandır.  Aracı kiraladıktan sonra ister tatile çıkın, ister İstanbul’da misafirlerinizi gezdirin, isterseniz özel balo ve konferanslara katılın. Her türlü etkinliğe uygun aracımız bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine önem veren ilkelerle çalıştığımız için kiralama işlemleriniz asla siz değerli müşterilerimizi mağdur etmez. Üstün standartlarla araçlarla, makul ve kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sizlere sunan firmamız bu özellikleriyle Türkiye’nin en iyi kiralama firması. Artık aracınız yok diye üzülmenize gerek yok. İstanbul passat araç kiralama firması var. İstanbul gibi büyük bir şehirde kendinize araç kiralama firması aramakla vakit kaybetmeyin, aracınızı bizden kiralayın ve sonuçtan memnun olun.

 

 

Passat Kiralama

Passat Kiralama

İstanbul Passat Kiralama Firması Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul passat kiralama firması olarak kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimize kaliteli kiralama hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetler:

  • Firmamızda araç kiralamak için önceden rezervasyon yapma imkanı bulunmaktadır. Bu fırsat sayesinde kiralamak istediğiniz araç modeline karar verip onu rezerve ettirdiğinizde aracı sizden başkası alamaz. Sizde kiralama tarihiniz geldiğinde şirketimize gelerek aracınızı teslim alabilirsiniz.
  • İstanbul passat kiralama size daha önce de bahsettiğimiz gibi birçok farklı araç seçeneği sunar.
  • Araç kiralama firmamızda bulunan tüm araçların bakımları ve onarımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bizden araç kiraladığınızda kesinlikle arıza gibi sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
  • Size sadece farklı modellerde araçlar sunmuyoruz ayrıca kiralamaya açtığımız tüm araçların periyodik olarak temizliklerini yaptırıyoruz. Kiralık bir araca bindiğinizde sigara kokusu, koltukların altında bırakılan yiyecek paketleri ve kirlenmiş döşemeler görmez tertemiz bir araç kullanırsınız.
  • İstanbul passat araç kiralama firması olarak taleplerinize yönelik ek hizmetlerde sunuyoruz. Örneğin bir çocuğunuz varsa firmamız tarafından aracınıza çocuk koltuğu eklenebilir. Ya da navigasyona ihtiyacınız varsa navigasyon hizmeti de araçlara eklenebilecek hizmetlerdendir.
  • Çalışanlarımız sayesinde başka hiçbir kiralama firmasında bulunmayan kiraladığınız araçlarla ilgili bilgi sahibi olma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

İstanbul Passat Kiralama

İstanbul Passat Kiralama

İstanbul Passat Kiralama Firması Fiyatları

İstanbul passat kiralama firması olarak fiyatlarımızı kiraladığınızın aracın modeline ve kiralama sürenize göre belirlemekteyiz. Bu adil fiyat belirleme sistemimiz sayesinde bizim firmamızdan araç kiraladığınızda fahiş fiyatlarla karşılaşmazsınız. Firmamızın kiralama fiyatları diğer birçok kiralama firmasının fiyatlarından uygundur. Makul fiyatlarla güzel temiz ve güvenilir araçlar kullanmak istiyorsanız bu İstanbul passat kiralama firması ile mümkün. Hangi aracı kiralarsanız kiralayın içinin tertemiz olacağına ve ülkemizdeki fiyat performans oranı en iyi firmayla çalıştığınızı unutmayın.

İstanbul Passat Kiralama İletişim

Sizlere anlattığımız tüm bu hizmetler misyonumuz gereği prensipli çalışmalarımızın ve müşterilerime gereken özeni göstermemizin doğal bir sonucudur. Tüm çalışanlarımız sizlere en iyi hizmeti verebilmek için araçlar hakkında gerekli bilgilendirmeleri yaparlar ve kiralama işlemlerinizi kolaylaştırırlar. Araç kiralamak firmamız sayesinde yalnızca 10 dakikanızı alacak. Yapmanız gereken tek şey ehliyetinizle birlikte firmamıza gelip istediğiniz aracı seçmek ve araç kiralama formunu imzalamak. Artık beğendiğiniz aracı tüm ihtiyaçlarınız için dilediğinizce kullanabilirsiniz. İster bizi telefonla arayın, ister firmamıza gelerek rezervasyon yaptırın. İstanbul passat kiralama her türlü araç kiralama alanında hizmet vermektedir ve yıllardır verdiğimiz bu hizmetlerin geri dönüşü mutlu müşteriler olmaktadır. Sizleri de firmamızdan görmekten mutluluk duyarız.

Araç Özeti
Tarih
Kategorisi
Araç Kiralama
Derecesi
51star1star1star1star1star
Geri Dön
İstanbul Passat Kiralama