İstanbul C200 Kiralama


TÜM ARAÇLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN >
İstanbul c200 kiralama

İstanbul c200 kiralama

İSTANBUL C200 KİRALAMA

Araç kiralamak ilk bakışta kolay gibi görünen ama iyi bir seçim gerektiren zor bir iştir. Araç kiralama üzerine kurulan birçok firma var ve ne yazık ki bazı firmalar kişileri mağdur edebiliyor. Kiraladığınız araç daha önceden hasar görmüş ve arızalı olabilir. Bu gibi araçlarla vakit geçirmek zorunda kaldığınız yetmiyormuş gibi bir de bu araçların hasarları sizin üzerinize yıkılabilir. Bu gibi mağduriyetleri yaşamak istemiyorsanız araç kiralamadan önce sıkı bir araştırma yapmalısınız. Araştırmalara rağmen hala emin olamıyorsanız o zaman size uzun yıllardır hizmet veren İstanbul C200 kiralama firmamızdan bahsedelim.

İstanbul C200 Kiralama Firması Hakkında

Firmamız kurulduğu günden bu güne en iyi araçlarla kiralama hizmeti veriyor. Misyonumuz her kesime hitap edebilen araçlarla sizlere güvenilir ve nitelikli kiralama tecrübeleri yaşatmak. Her geçen gün kendimizi geliştirmek adına daha profesyonel çalışmalar yapmaktayız ve araç filomuzu da genişletmekteyiz.  Müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli şey. Bu yüzden sizlerden aldığımız geri dönütler doğrultusunda kendimizi yeniliyoruz ve bu yenileme süreci sonunda Türkiye’deki en iyi araç kiralama firması olmayı hak ettik diyebiliriz. Firmamız hem araçları, hem çalışanları hem de hizmetleri açısından lider firma. Size hizmet veren tüm çalışanlarımız alanında eğitimlidir ve araçlar hakkında size gerekli bilgilendirmeleri yaparlar. İstanbul C200 kiralama sadece C200 değil birçok farklı araç modeline sahiptir. Lüks araçlar, zırhlı araçlar gibi zor bulunan modeller bile firmamızda bulunur.

İstanbul c200 kiralama

İstanbul c200 kiralama

İstanbul C200 Kiralama Firması Hizmetleri

İstanbul C200 kiralama firmamızın sizlere sunduğu üstün nitelikteki hizmetler:

  • Firmamızda her zaman size yardımcı olacak ve sorularınızı cevaplayacak bir yetkili bulunmaktadır. Bu sayede kiralama işlemleriyle ilgili aklınıza takılan her şeyi sorabilir ve aracı gönül rahatlığıyla teslim alabilirsiniz.
  • Firmamızda araç kiralama hizmetlerinin yanında ek hizmetlerde bulunmaktadır. Eğer gideceğiniz mekan için bir navigasyon sistemine ihtiyaç duyuyorsanız kiraladığınız araca bir navigasyon eklenebilir. Ve ya seyehatinizde çocuklarınızda yanınızda olacaksa, firmamız aracınıza çocuk koltuğu yerleştirebilir. Bu hizmetler sürüşünüzü oldukça kolaylaştıracak.
  • İstanbul C200 kiralama firması çok geniş bir araç filosuna sahiptir. Bu sayede istediğiniz türde bir aracı firmamızda her zaman bulabilirsiniz.
  • Firmamızdaki tüm kiralama hizmetleri Türkiye’de bulunan diğer firmalara göre uygun fiyatlıdır. Kaliteli hizmetlerimizin karşılığında sizden fahiş fiyatlar istemek yerine yalnızca hizmet bedeli talep ederiz. Araç kiralamak eskiden pahalı bir işlemken sayemizde her kesime hitap edebilen araçların bulunabildiği bir işlem haline gelmiştir.
  • Araç kiralama firmamızda size teslim edilecek her aracın iç ve dış temizlikleri yapılır. Eski kiracının kullandığı aracı direk teslim alarak onun bıraktığı kirli araçla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Firmamız teslim aldığı her aracı temizledikten sonra yeniden kiralamaya açar.
  • Firmamızdaki araçlar temiz oldukları kadar güvenilirlerde.  Araçlarımızın periyodik bakımlarını hiçbir zaman aksatmayız ve teslim aldğınız araçta fren sistemi, balata ve motor arızaları olmaz.

 

İstanbul c200 kiralama

İstanbul c200 kiralama

İstanbul C200 Araç Kiralama Firması İletişim

Sizde kiralayacağınız aracı İstanbul C200 kiralama firmamız aracılığıyla seçmek isterseniz yapmanız gerekenler çok basit. Firmamıza gelerek bir araç seçebilir ya da bizi telefon numaralarımızdan arayarak istediğiniz aracı belirtebilirsiniz. Seçtiğiniz araç almak istediğiniz tarihte tüm bakım ve temizlikleri yapılmış bir şekilde sizi bekliyor olacak.

Kiralama işleminin sonunda ödeyeceğiniz bedel kiraladığınız aracın türüne ve kiralama sürenize göre belirlenmektedir. Örneğin zırhlı bir araç kiralamak istiyorsanız ödeyeceğiniz bedel normal araçlardan biraz daha fazla olacaktır.

Tüm hizmetlerimizi çalışanlarımıza sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Sizi en kısa zamanda görüşmek için firmamıza bekliyoruz.

 

 

Araç Özeti
Tarih
Kategorisi
Araç Kiralama
Derecesi
51star1star1star1star1star
Geri Dön
İstanbul C200 Kiralama