İstanbul Araç Kiralama


TÜM ARAÇLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN >

İstanbul Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Turistlerden, yerli halka kadar araç kiralama konusunda, birçok araç çeşidimiz ve güler yüzlü hizmetimiz sayesinde kısa sürede bu sektörde yükselmiş, arkamızda ise büyük ve mutlu bir referans kitlesi bırakmış bulunmaktayız.

Birçok araç kiralama firmasının aksine, yaptığımız ile ve müşterilerimize saygı duyuyor, her zaman müşteri memnuniyetini ve beklentilerini ön planda tutuyor ve hizmet kalitemizi artırmak için günden güne büyük ve yoğun çabalar sarf ediyoruz.

Bulunduğumuz bölge olan İstanbul araç kiralama sektörü konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmasına rağmen, kısa sürede birçok firmayı eleyerek zirveye çıkan firmamız, burada kalmak için de hem imkanlarını hem araçlarını hem de ekibini sürekli büyütmektedir.

Bol ve Kaliteli Araç Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz

Firmamız bünyesinde aradığınız tüm araçları rahatlıkla bulabilirsiniz. Zırhlı araçlardan, lüks araçlara, hız tutkunları için özel İtalyan araçlarımızdan klasik şehir içi araçlara kadar oldukça geniş bir araç yelpazesine sahip bulunmaktayız.

Farklı türde araç isteyen tüm müşterilerimize rahatlıkla her imkânı sunabilmekteyiz. Bu sebeple ister büyük bir aile olun ister VİP bir araç kiralamak isteyin. Sizlerin zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda İstanbul’un en iyi hizmetini verdiğimizi göreceksiniz.

Toplumun her kesimi için farklı araçları barındırdığımız firmamızdan, kiralamak istediğiniz araçla alakalı bilgi alabilir, hangi aracın sizin için uygun olacağını bilmiyorsanız bilgi alabilir, araçları gelip yerinde görüp inceleyebilir ve daha sonra kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul araç kiralama konusunda üstümüze firma olmadığını bizden araç kiraladıktan sonra göreceksiniz.

Bakımlı ve Temiz İstanbul Araç Kiralama Hizmeti

Araçlarımızın tamamın periyodik bakımları zamanında yaptırılmaktadır. Kısacası bizden kiraladığınız araçlarda güvenlik ile alakalı hiçbir problem yaşamadan gönül rahatlığı ile sürüş yapabilirsiniz.

Araçlarımızın hepsi istisnasız servis bakımına girmekte ve gerekli tüm kontrolleri yapılarak sağlıklı ve güvenli bir sürüş için hazır hale getirilmektedir. Araçlarımız sıfır araç seviyesinde sizlere kiralanmaktadır.

Aynı zaman da periyodik olarak temizlik işlemleri yapılmakta, araç sterilize edilerek müşterilerimize ferah ve tertemiz bir şekilde kiralanmaktadır. Diğer firmalarda ki gibi sigara yanıkları ve tozlarla dolu olan araçları kesinlikle müşterilerimize kiralamıyor, onların sağlığına ve şahsiyetlerine önem ve değer veriyoruz.

 

Uygun Araç Kiralama

Uygun Araç Kiralama

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

İstanbul araç kiralamak için firmamıza başvuran müşterilerimizle, oldukça profesyonel bir şekilde ilgileniyor, ihtiyaçları için en uygun araçları tespit etme konusunda kendilerine yardımcı oluyoruz.

Bu sayede yakıt, konfor, rahatlık ve diğer ihtiyaçlar ve beklentiler için müşterilerimize en uygun araçlarımızı önerme fırsatımız oluyor. Bu da müşterilerimizin tam aradıkları aracı rahat ve sorunsuz bir şekilde kiralayabilmelerine olanak tanıyor.

Kısacası araç kiralama hizmeti almak için bizlere başvuran bireylerle kiralama hizmetinden aracın tekrar teslimine kadar ilgileniyor, onların mutlu ve memnun ayrılabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

İstanbul araç kiralama sektörü içerisinde en uygun fiyatları sunduğumuzu da belirtmek gerekiyor. Araçlarımız müşterilerimizin maddi durumlarını zora sokmayacak şekilde belirlenmiştir. Dolayısıyla araç kiralama hizmeti almak isteyen bireyler hiç çekinmeden bizlere başvurabilir ve bütçe dostu araçlarımızı kiralayabilir.

Gerek temizlik olsun gerek performans ve araç bakımı olsun hatta araç kiralama hizmetinin fiyatlar olsun, firmamız İstanbul’da bu konularda tektir. Her bütçeye uygun araç kiralama hizmeti verdiğimiz gibi, araçlarımızın da periyodik bakım ve temizliklerini yaptırarak sizlere tertemiz ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Araç Özeti
Tarih
Kategorisi
Araç Kiralama
Derecesi
51star1star1star1star1star
Geri Dön
İstanbul Araç Kiralama