Filo Kiralama


TÜM ARAÇLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN >

Filo Kiralama

Filo, işini ulaşıma dayamış firmalar için olmazsa olmazlar arasındadır. Filosu olmayan veya güncelliğini yitirmiş filoya sahip olan firmalar işinde başarılı olamaz ve kısa sürede diğer firmalar altında ezilirler. Firmamız bu işte en iyisini sunmak adına piyasanın gerekliliklerini sonuna kadar araştırarak filo kiralama hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bu yana profesyonelliği yitirmeyen firmamız, halen örnek alınacak firmalar arasında yer almaktadır. Firmamızın diğer kiralama firmalarına oranla birçok artısı bulunmaktadır. Bu artılar arasında en büyüğü müşteriye verdiği sonsuz büyüklükteki önemdir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşteriye gereken değeri vererek hareket etmektedir. Sizlerin isteği doğrultusunda kendini geliştiren firmamız asla bu işte geri kalmamış ve her zaman çağı yakalamıştır. Filo kiralama hizmeti konusunda en sorunsuz hizmet veren adreslerden birisi olarak bizler, her geçen gün kendimizi biraz daha geliştirmekteyiz. Firmamız gelişimine hiç ara vermeyerek her zaman büyümüş ve sadece Türkiye standartlarında değil Dünya standartlarında bir firma olmuştur.

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Filo Kiralama Her Firma İçin Gerekli mi?

Filo kiralama, işini ulaşıma adamış ve sürekli olarak uzak yerlere hitap eden firmalar için gereklidir. Firmamız çeşitli zaman dilimlerinde filo kiralama hizmeti vermektedir. Bu zaman dilimleri arasından kendinize en uygununu seçerek hizmet alabilirsiniz. Firmamız esnek zaman dilimleri ile diğer birçok firmaya kıyasla daha iyi hizmet vermektedir. Firmamızdan ister paket zaman dilimi, isterseniz kendi belirlediğiniz zaman aralığında hizmet alabilirsiniz. Firmamız için zaman konusunda asla bir sınır söz konusu değildir.

Hizmet aldığınız süre boyunca firmamız her konuda sizlere destek vermektedir. Araçlarımız ile bir sorun yaşadığınız takdirde çalışma saatlerimizde firmamıza başvurabilir, sorunun gerekli çözümüne ulaşabilirsiniz. Firmamız sizleri mağdur etmemek adına günün büyük bir bölümünde hizmet vermektedir. Bünyemizde çalışan her kişi sizlere destek olabilmek adına gerekli eğitimi almıştır. Ayrıca işin gerekliliklerini yerine getirmek adına sıkı bir denetimden geçirilen çalışanlarımız, sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

 

 

Araç Kiralama

Araç Kiralama

Filo Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

Filo kiralama konusunda tam olarak bir ücret vardır denilemez. Filo kiralama ücretleri sizlerin isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Yani bir diğer deyiş ile fiyatı tam olarak siz belirlemektesiniz. Firmamıza isteklerinizi belirterek fiyat almanız mümkündür. Süresi uzun alımlarda belirli bir indirim uygulanmaktadır. Firmamız asla fahiş fiyatlardan hizmet vermemektedir. Diğer firmalara kıyasla oldukça ucuz indirim veren firmamızın ana politikası geniş bir kitleye ulaşmaktır. Her cebe uygun olarak düzenlenen fiyatlarımız ile toplumun her kesiminden kişiler bizden hizmet alabilirler.

Filo Kiralama Hizmeti Almak İçin Belirli Bir Kriter Var mı?

Filo kiralama hizmet almak için birkaç kriter bulunmaktadır. Bu kriterler her iki tarafında güvenliği için gereklidir. Bu kriterleri sağlamayan kişilere asla filo kiralama hizmeti verilememektedir. Maddi olarak boyutu çok yüksek olan filolarımıza bir zarar gelmemesi adına firmamızın belirlediği birkaç kriter vardır. Bu kriterler araçlara göre farklılık göstermektedir. Araç filonuzu belirlemenizin ardından kriterleri öğrenebilirsiniz.

Filo kiralamanızın ardından sizlerden bazı belgeler istenmektedir. Firmamızın sizden istediği bazı belgeler tamamen yasal gereklilik dolayısı ile istenmektedir. Bizlere verdiğiniz belgeler 3. Kişiler ile ya da kuruluşlar ile asla paylaşılmaz. Evraklarınızın tamamen gizli şekilde incelendiğine emin olabilirsiniz. Evraklarınızı incelemek adına firmamız özel yetiştirilmiş kişiler ile çalışmakta ve bilgileriniz korunmaktadır.

Firmamız tamamen müşteri odaklı çalışmakta ve sizleri mağdur edecek herhangi bir eylemde bulunmamaktadır. Bizlere ödediğiniz her kuruş tamamen sizlerin bilgisi dahilinde gerçekleşecektir. Bu sayede asla sürpriz faturalar ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

 

 

Geri Dön
Filo Kiralama