Kategori: Blog

Blog ile ilgili yazılar

Dünyaca ünlü otomobil firması Mercedes’in en üst seviye saraçlarından biri olan S sınıf araçları ile uzun zamandan bu yana S Class kiralama hizmetleri vermekte olan firmamız bu alanda sahip olduğu deneyim ve aynı zamanda güvenilirliği ile birçok kişinin ilk seçimi olmaktadır. Son derece konforlu ve güvenli araçlar ile seyahat etmek isteyen tüm müşterilerimiz diledikleri zaman bizlere ulaşarak bu muhteşem araçları günlük, haftalık, aylık, yıllık veya sadece belirli bir güzergâh için tahsis edebilmektedirler. Sahip olduğu yüksek deneyim ile artık sektörün en önemli isimlerinden biri haline gelen firmamız bakımları düzenli olarak yapı

Şoförlü S Class kiralama hizmetleri ile insanlara son derece konforlu bir şekilde seyahat etme olanağı sunan firmamız özellikle güvenilir ve kaliteli araçları ile her zaman için insanların beklentilerini karşılamaktadır. Bugüne kadar birçok işinin hizmet alıp memnun kaldığı firmamız özellikle hizmet kalitesi ile dikkatleri çekmektedir. Tüm işlemlerin son derece profosyonel bir şekilde yapıldığı firmamız da herkes ihtiyaçlarına göre farklı özellikler taşımakta olan araçlar temin edebilmektedir. Her biri ileri sürüş teknikleri eğitimi alan ve aynı zamanda insan ilişkileri konusunda son derece başarılı olan şoförlerimiz müşteriler

Rent a Car
Rent A Car

Firmamız, rent a car hizmeti sağlayan ve ekonomik sınıf dâhil tüm araç kiralama işlemlerinizi yapabileceğiniz kaliteye sahiptir.  Beklentilerinizi karşılayacak olan aracı web sitemizden seçebilir, Online rezervasyon yapabilir veya bizlerle iletişime geçerek tüm araçlarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İster otomatik vites, ister manuel vites, hangi marka ve model araca ihtiyacınız var ise firmamız sizlerin yanındadır.  Son yılların en popüler araçlarını uygun fiyatlara kiralamak ve konforlu yolculukların tadını çıkartmak istiyorsanız eğer, sizler de firmamız ile bu farkı yaşayabilirsiniz.

Kurulduğumuz tarih den

Filo Kiralama

Filo, işini ulaşıma dayamış firmalar için olmazsa olmazlar arasındadır. Filosu olmayan veya güncelliğini yitirmiş filoya sahip olan firmalar işinde başarılı olamaz ve kısa sürede diğer firmalar altında ezilirler. Firmamız bu işte en iyisini sunmak adına piyasanın gerekliliklerini sonuna kadar araştırarak filo kiralama hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bu yana profesyonelliği yitirmeyen firmamız, halen örnek alınacak firmalar arasında yer almaktadır. Firmamızın diğer kiralama firmalarına oranla birçok artısı bulunmaktadır. Bu artılar arasında en büyüğü müşteriye verdiği sonsuz büyüklükteki önemdir.

Firmamız kur

Araba Kiralama
Aylık Araç Kiralama

Farklı şehirde bulunduğumuz sırada ulaşım oldukça büyük bir sorundur. Ulaşımın bu denli önemli olduğu dünyamızda bu sorunu gidermek adına birçok alternatif geliştirilmiştir. Anı kurtarmak için taksi ya da otobüs yeterli olsa da güncelerce yapılacak konaklamada ya da uzun yolculuklarda taksi ve otobüs oldukça pahalıya mal olacaktır.

Özel araç kiralama bu durumda kullanıcılar için oldukça iyi bir seçenektir. Özel araç kiralamak için firmaların sunduğu belirli süreler vardır. İhtiyacınıza uygun olarak bu süreler içerisinde kiralama yapabilirsiniz. Yaptığınız aylık kiralamalar nispeten daha ucuz olacaktır. Sizi

Araç Kiralama
Kurumsal Araç Kiralama

Araç ihtiyacı, her geçen gün kendini çok daha fazla hissettirmektedir. Ulaşımın bu kadar önemli olduğu günümüzde donanımlı bir araç olmazsa olmazlar arasındadır. Binlerce araç çeşidi bulunmasına rağmen donanımsız araçlar sadece bir yere gitmeye yaramaktadır. Fakat kurumsal olarak çalışan firmalar, bir yere ulaşmaktan çok oraya nasıl ulaşıldığını önemsemektedir.

Oraya ulaşırken oldukça rahat ve konforlu seyahat her kurumsal firmanın gereksinimidir. Müşterilerine rahat bir deneyim sunmak adına, konforlu araçlara yönelen kurumsal firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Her kurumsal firma araç almak zorunda

Uzun Dönem Araç Kiralama
Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralama farklı ile sizlerde aylık veya dönemsel olarak tüm araçlarımızdan faydalanabilirsiniz. Uzun ya da kısa vadeli günlük veya aylık olarak araç kiralama için bizlerden rezervasyon yaptırarak, araçlarımız hakkın da detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz araca uygun fiyatlarla kiralama sağlayabilirken sizler için oluşturduğumuz ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama Avantajları

Son yılların en popüler modelleri ve ekonomik araçları, dilediğiniz markalar ve modeller ile sizlerin hizmetindedir. Uygun fiyat ve ön ödeme seçenekleri ile dilediğiniz aracı kiralayabili

bmw i8 kiralama
Lüks Araç Kiralama

Firmamız alanında uzman, kaliteli ve lüks araçları ile İstanbul Rent a Car sektörünün öncüsü konumundadır. Müşterilerimiz için gerek ekonomik sınıf araçlarımız yanı sıra, gerek Vip amaçlı kullanım için lüx araç seçenekleri ile ürün yelpazesi oldukça geniş otomobil çeşitlerimizi sizler için hizmetinize sunmaktayız.

Lüks bir araca ihtiyacınız mı var? Aracım hem konforlu olsun, hem de üst model olsun diye düşünüyorsanız, hemen dilediğiniz üst araç modelini seçebilir ve iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak rezervasyon ile lüks araç kiralama yapabilirsiniz.

Lüks Araç Kiralama Farkını Sizlerde Yaşayı
Araç Kiralama
Filo Araç Kiralama

Günümüz de artık toplu taşıma araçlarının zorluğu nedeni ile şirketler filo araç kiralayarak ulaşımlarını özel ve güvenilir hale getirmekteler. Bizler araç kiralama şirketi olarak faaliyete başladığımız günden bu yana en gözde rent a car hizmeti sağlayan firması olmaktan mutluluk duymaktayız.

Firmamız filo araç kiralama da sizlerin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayabilmek ve kaliteli araçlarımızın yelpazesini genişletmek adına her zaman yeni model ve istediğiniz marka otomobil seçenekleri ile hizmetimize devam etmeye gayret göstermekteyiz.

Filo Araç Kiralama Kalitesi

Şirketler araç kiralama için günlük vey

Araba Kiralama
Araba Kiralama

Firmamız, alanında uzman, kaliteli araç seçenekleri ile Rent a Car sektörünün lider kuruluşlarındandır. Tüm müşterilerimiz için gerek ekonomik sınıf araçlarımız, gerek son model araç seçenekleri ile ürün yelpazesi oldukça geniş araba kiralama hizmeti vermektedir.

Bir araca ihtiyacınız mı var? Kullanacağım Araç hem konforlu olsun, hem de ekonomik olsun diyorsanız, hemen dilediğiniz araç modelini firmamızdan seçebilir ve araba kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Araba Kiralama da Profesyonel Hizmet

Firmamız bünyesinde barınan ekonomik sınıf araçlarımızın yanı sıra lüks araç seçenekleri ile de yolculuklarınızın maksimum

Geri Dön
S Class Kiralama