Aylık Araç Kiralama


TÜM ARAÇLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN >

Aylık Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Farklı şehirde bulunduğumuz sırada ulaşım oldukça büyük bir sorundur. Ulaşımın bu denli önemli olduğu dünyamızda bu sorunu gidermek adına birçok alternatif geliştirilmiştir. Anı kurtarmak için taksi ya da otobüs yeterli olsa da güncelerce yapılacak konaklamada ya da uzun yolculuklarda taksi ve otobüs oldukça pahalıya mal olacaktır.

Özel araç kiralama bu durumda kullanıcılar için oldukça iyi bir seçenektir. Özel araç kiralamak için firmaların sunduğu belirli süreler vardır. İhtiyacınıza uygun olarak bu süreler içerisinde kiralama yapabilirsiniz. Yaptığınız aylık kiralamalar nispeten daha ucuz olacaktır. Sizi büyük bir yükten kurtaracak olan özel araç kiralama, firmamız tarafından yıllardan bu yana verilen hizmetler arasındadır.

Özel araç kiralamak için firmamız tarafından konulmuş belirli kriterler bulunmaktadır. Bu kriterleri sağlamamanız durumunda özel araç tarafınızın kullanımına verilmeyecektir. Aylık araç kiralama gibi uzun süreli alımlarda bu kriterler biraz daha detaylı olabilir. Firmamız ile yapacağınız ufak bir görüşmenin ardından özel araç alıp alamayacağınız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Aylık Araç Kiralama İçin Gerekli Kriterler

Aylık araç kiralama için gereken belli başlı birkaç kriter bulunmaktadır. Birinci ve en önemli kriter ehliyet yaşınızdır. Ehliyetiniz ne kadar yaşlı ise araç kiralamak için işiniz bir o kadar kolay olacaktır. Fakat asla ehliyet yaşı tek başına yeterli bir kriter değildir. Sizden: Daha önce kazaya karışıp karışmadığınız, karıştıysanız eğer alkollü mü yoksa normal mi sürdüğünüz gibi çeşitli evraklar da talep edilecektir. Bunlar tamamen 2 tarafında güvenliği açısından gereklidir.

Ayrıca kimlik belgenizde yer alan resmin net ve görülebilir olması önemlidir. Resim net olarak seçilemez ise aylık araç kiralama hizmetinde sorun çıkabilir. Bu ve benzeri kriterler araca göre değişiklik göstermektedir. Her aracın aynı kriteri bulunmamaktadır. İstediğiniz araca göre sizlere kriter gösterilmektedir.

Aylık Araç Kiralama Hizmeti Ücretleri

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Aylık araç kiralama ücretleri arabadan arabaya değişiklik gösterir. İstediğiniz aracın modeline ve yılına göre fiyatlarda oynama olmaktadır. Fakat uzun süreli alımlar çok daha ucuza gelebilir. Firmamıza başvuru sırasında ne kadar kiralamak istediğinizi belirtmeniz oldukça önemlidir. Kiralamak istediğiniz süreye göre sizden ücret talep edilecektir. Aynı aracı ayrı ayrı sürelerde ardı ardına kiralamak sizlere çok daha pahalıya gelebilir. Olması gereken tek seferde kiralamak istediğiniz süreyi belirtmenizdir. Günübirlik kiralamalar oldukça yüksek fiyatlı iken aylık kiralamalar çok daha ucuzdur.

Firmamız diğer firmalara kıyasla oldukça uygun fiyata hizmet sunmaktadır. Ayrıca yaptığımız indirimler de diğer firmalara göre oldukça fazladır. İndirimlerden sorunsuz bir biçimde yararlanmak için firmamıza kiralamak istediğiniz süreyi belirtmeniz yeterlidir. Kiralama süresinin aşımı durumunda sizden ek ücret talep edilecektir. Geniş kullanıcı kitlesine hitap ettiğinin farkında olan firmamız, her kişinin ulaşabilmesi adına fiyatlarını daima düşük tutmaktadır. Firmamızın sunduğu kaliteye göre verdiğimiz fiyat oldukça düşüktür.

Rezervasyon İle Aylık Araç Kiralama

Aylık araç kiralama sezonuna göre oldukça zor olabilir. Bu yüzden firmamız karışıklık çıkmaması adına rezervasyon ile işlemlerinizi halledebilmektedir. Önceden aracınızı rezerve ederek istediğiniz tarihte o araca sahip olabilirsiniz. Bu sayede asla bir başka araç ile hizmet almak zorunda kalmazsınız.

Aylık araç kiralama firmamızın yıllardan bu güne sorunsuz şekilde sunduğu hizmet arasında gelmektedir. Firmamız her geçen gün araç filosunu geliştirerek sizlere daha iyi hizmet vermektedir.  Bünyemizde yer araçların büyük bölümü en yeni model araçlardır. Her türlü isteği karşılamak adına aracımız mevcuttur. Geniş araç yelpazemizden istediğiniz aracı seçebilir sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Araç Özeti
Tarih
Kategorisi
Araç Kiralama
Derecesi
51star1star1star1star1star
Geri Dön
Aylık Araç Kiralama