Araç Kiralama

Araçlarımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

ARAÇ KİRALAMA

Lüks ya da günlük, zırhlı ya da geniş olarak istediğiniz her aracı kiralayabileceğiniz firmamız İstanbul’da kurulmuş olup özellikli araç kiralama hizmetleri vermektedir. Araç kiralama kolay bir işlem gibi görünse de daha önce araç kiralayanlar bilirler, bazen kiralama prosedürleri kişileri çok oyalayıp, maddi kayıplara yol açabiliyor. Peki bu durumda araç kiralamadan vaz mı geçmelisiniz? Tabi ki hayır. Yapmanız gereken tek şey araç kiralama için doğru bir firma seçmek.  Bu doğru firma olan araç kiralama firmamız bir telefon kadar uzağınızda. İhtiyacınız olan otomobilleri gereksiz prosedürler olmadan, firma çalışanları tarafından kandırılmadan güvenlikli bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Araç Kiralama

Araç kiralama hem güvenilir bir şirketle yapılması gereken hem de güvenlikli ve nitelikli araçlarla yapılması gereken bir işlemdir. Bu kriterlere uygun firma sayısı oldukça az. Bizim firmamız nitelikli araç kiralama hizmetlerini sunabilen nadir şirketlerden. Üstelik nitelikli hizmetlerimize uçuk fiyatları eşdeğer tutmuyoruz. Bize göre araç kiralama fiyattan çok hizmet kalitesiyle anılması gereken bir işlemdir ve kiralama ücretlerimiz yıl boyu sizin için avantajlı bir şekilde devam eder. Fiyat belirleme kriterlerimiz şu şekildedir; kiraladığınız araç lüks olduğunda, zırhlı olduğunda ödemeniz gereken bedel bununla orantılı olarak artacak, aynı zamanda kiralama süreniz de fiyatta etken olacaktır. Adil fiyat belirleme sistemimize göre araca sadece kullandığınız süre için para öder, temiz ve güvenlikli bir araçla yolculuk yaparsınız.

Firma kurallarımıza göre aracı teslim aldığınız gibi teslim ettiğiniz sürece hiçbir ek ücret ödemeniz gerekmemektedir. Araç kullanımında ek ücret ödemenize gerek olacak durumlar yalnızca aracın iç döşemesine zarar gelmesi, çizik, radyo vb. eksiklikleridir. Eğer başınıza kaza gibi bir olay gelirse de öncelikle sigorta şirketimiz kazayla bizzat ilgilenecektir. Firmamızda belirttiğimiz olaylar dışında hiçbir durum bahane edilerek anlaşmada belirtilmeyen ekstra fiyatlar talep edilmez. Güvenilir bir firma olarak yıllardır müşterilerimizi fiyat konusunda mağdur etmeden hizmet veriyoruz. Çalışanlarımızla birlikte çıktığımız bu araç kiralama yolculuğunda daima sizin istek ve önerilerinize göre kendimizi geliştirmekteyiz. Bu özenli çalışmalarımız sonucunda da sizden aldığımız pozitif geri dönütler bize gurur veriyor.

Firmamızla Kiralanabilen Araçlar

Araç kiralama firmamız sizlere 2008 model otomobiller, lüks araçlar, zırhlı arabalar, geniş araçlar, minibüs tarzı otomobiller, Skoda, passat vb. birçok farklı marka araçlar sunuyor. Bu araçları teslim aldığınızda iç ve dış temizlikleri tamamen yapılmış arızaları varsa giderilmiştir. Firmamız kiraladığı tüm araçların muayene zamanı geldiğinde aksatmadan muayenelerini yaptırır, aksaklıkları kısa zamanda giderir. Tüm bu hizmetlerimiz sizin konforlu ve güvenlikli  bir yolculuk geçirebilmeniz için.

Araç Kiralama Hakkında Her Şey

Firmamızdan araç kiralamak istediğinizde rezervasyon ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz. İstediğiniz aracı kiralayacağınız tarih için önceden rezerve ettirebilir eğer vazgeçerseniz hiçbir sıkıntı yaşamadan rezervasyonunuzu iptal ettirebilirsiniz. Kiralamak için şirketimize geldiğinizde yanınızda kimlik ve ehliyet bulundurmanız gerekmektedir. Bunun dışında firmamızda size kısa bir form doldurularak klasik araç kiralama sözleşmesi imzalamanız istenir. Bu kısa işlemler dışında kiralama sırasında gereksiz prosedürlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Hızlı bir şekilde istediğiniz aracı teslim alarak sürüş keyfine başlayabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre araçlara çocuk koltuğu, navigasyon gibi sistemler eklenebilir.

Belirttiğiniz araç kiralama süreniz sona erdiğinde firmamıza getirdiğiniz araç çalışanlarımız tarafından kontrol edilerek teslim alınır ve sözleşmeniz size isteğinize göre imha edilir. Merak etmeyin ara.ç teslim alma işlemimiz oldukça kısadır. Kontrol işlemleri için sizi saatlerce bekletmeyiz. Güvenlik açısından sözleşmenizi de size teslim ederek kiralamanızı tamamen pürüzsüz bir şekilde tamamlamış oluruz.

Geri Dön
Araç Kiralama