Araba Kiralama


TÜM ARAÇLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN >

Araba Kiralama

Passat Kiralama

Passat Kiralama

Firmamız, alanında uzman, kaliteli araç seçenekleri ile Rent a Car sektörünün lider kuruluşlarındandır. Tüm müşterilerimiz için gerek ekonomik sınıf araçlarımız, gerek son model araç seçenekleri ile ürün yelpazesi oldukça geniş araba kiralama hizmeti vermektedir.

Bir araca ihtiyacınız mı var? Kullanacağım Araç hem konforlu olsun, hem de ekonomik olsun diyorsanız, hemen dilediğiniz araç modelini firmamızdan seçebilir ve araba kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Araba Kiralama da Profesyonel Hizmet

Firmamız bünyesinde barınan ekonomik sınıf araçlarımızın yanı sıra lüks araç seçenekleri ile de yolculuklarınızın maksimum konfor sağlamasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sadece ayağım yerden kesilsin ve uzun yolculuklarım da eğlenceli geçsin diyorsanız uygun fiyatlarımız ve geniş araç filomuzdan dilediğiniz aracı sadece bir kaç işlem ile seçebilirsiniz.

Sizleri firmamız da misafir edelim ve tüm araçlarımız hakkında detaylı bilgiler verelim. Son derece güvenli ve kaliteli araçlarımız ile araç kiralama da profesyonel hizmet almanın tam zamanı.

Yıllardır hizmet veren firmamız, sektöründe öncü ve devamlı müşteri potansiyeli ile en popüler Rent a Car’ı firması olmanın mutluluğu içindedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin, firmamızdan aldığı kaliteli hizmetin memnuniyetini yaşamaktadır.

Yaptığımız tüm Araç Kiralama Sözleşmeleri ile hem siz değerli müşterilerimizi güven altına alıyor, hem de verdiğimiz hizmeti koşulsuz, kusursuz olarak yerine getiriyoruz.

Skoda Superb Kiralama

Skoda Superb Kiralama

Araba Kiralama Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Araba Kiralama işlemlerinde tercih ettiğiniz araç için bizlerden detaylı bilgi alabilir, bütçenize uygun araçlarımızı tanıyabilirsiniz. Araçlarımızı sizlere teslim etmeden önce gerekli temizliğini yaptırmaktayız, aynı zamanda tüm teknik kontrollerini de sağlamaktayız. Önceliğimiz sizlerin güvenliğidir, bu hususa oldukça titiz yaklaşan firmamız bu güne dek hiçbir müşterisinden olumsuz dönüş almamaktadır. Sizlere hep daha iyisini verebilmek adına kesintisiz olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Günün her saati bizlere ulaşarak araba kiralama işlemini hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızın diğer firmalara göre en önemli ayrıcalığı ise Genel Araç Kiralama sözleşmesi ile iki taraflı olarak haklarımızı koruma altına alabilmektir. Olası problemlere karşı önlemlerimizi ve tedbirimizi sağlayabilmek için Edindiğimiz prensip gereği bu sözleşme ile sizleri güvenimiz altına  alarak hizmetimizi kusursuz kılıyoruz.

Sizler sıradan bir araba kiralama hizmeti aldığınızı sanarken, bizler de sizlerin güvenliğini düşünüyor ve gerekli tüm tedbirleri alarak yola çıkmanıza olanak tanıyoruz.

Araba Kiralama

Araba Kiralama

Kaliteli Hizmet ile Araba Kiralama Farkını Yaşayın

Otomatik veya manuel vites, çok çeşitli marka ve modelde araçlarımız ile ihtiyacınız olan aracı seçerek yolculuklarınıza renk katın. Toplu taşımaların verdiği huzursuzluk, manevi zarar ve sıkıntılı trafikten uzaklaşmak için hiç beklemeden firmamızdan bütçenize uygun aracı seçerek seyahate başlayabilirsiniz.

Ailecek çıkacağınız tatil planı yada geziler de şehir içi veya şehir dışı ödeyeceğiniz yol masraflarının yanında kiralayacağınız bir araba ile bu yolculuğu en konforlu şekilde sürdürmeniz için sizlerin yanındayız.

Güven, Kalite, konfor ve eğlencenin bir arada olduğu araç çeşitlerimizden araba kiralama yapabilir, dilerseniz firmamız ile iletişime geçerek araçlarımız hakkında teknik bilgilere sahip olabilirsiniz.

Yıllardır sürdürdüğümüz bu hizmet ile ardımızda onlarca mutlu müşteri bırakmış durumdayız. Sizlerde ailemize katılmak istemez misiniz?

Aylık, günlük veya haftalık olarak araçlarımızı kiralayabilir, sizler için sunduğumuz ayrıcalıklardan hemen faydalanabilirsiniz. Ödeme imkanlarımız ve 7/24 hizmet sağlayışımız ile sizlere daima daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

 

Geri Dön
Araba Kiralama